Smaakgeheimen

Asperges in ‘t paars

Een paarse salade van waterkers, truffelaardappeltjes, asperges, truffelchips met Dressing Kempische kruiden

Ingrediënten

✓ Waterkers
✓ Truffelaardappeltjes
✓ Witte of groene asperges
✓ Hollandse kaas
✓ Zeezout uit de molen
✓ Truffelchips
✓ Paars viooltje
✓ SMAAKgeheimen Dressing Kempische kruiden

Bereiding

Was de waterkers en de truffelaardappeltjes. Snijd de truffelaardappeltjes met schil in plakjes en blancheer deze. Maak de asperges schoon, snijd in stukken en blancheer ze beetgaar. Maak het mooi op met: waterkers, de truffelaardappeltjes, asperge en stukken van Hollandse kaas. Dresseer de salade met de Dressing Kempische kruiden. Draai er nog wat grof zeezout over en voeg wat truffelchipjes toe voor een krokante bite. Werk het tot slot mooi af met een paars viooltje!

Extra tip van onze chefs

Deze dressings is ook heerlijk bij een salade met kip, runder- of zalmcarpaccio, met belegen, oude of geitenkaas. Ook een toppertje over een koude pastasalade, salade met gebraden rosbief of fricandeau.

Nieuw in onze keuken: Chutney Toppers & Yoghurt Dips
Soms ontstaat iets nieuws gewoon… omdat we zelf niet konden stoppen met proeven.

Onze chutney toppers zijn kleine potjes geluk. Zoet, kruidig, een beetje pit — perfect bij kaas, op een burger of gewoon stiekem op een cracker. Ze geven elk gerecht een vrolijke twist.

Onze yoghurt dips zijn fris, romig en heerlijk kruidig. Ideaal om in te dippen, te smeren of royaal over je bord te lepelen. Ze maken het licht, maar zeker niet saai.

Kortom: nieuwe smaakmakers waar je blij van wordt.
En wij konden niet wachten om ze met jullie te delen.